• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4
  • slide5
  • slide6
  • slide7
piątek, 27 listopad 2015 16:53

Aukcja dla Drzew / 12 grudnia 2015 r.

12 grudnia zapraszamy Was do udziału w Aukcji dla Drzew – beneficie, z którego dochód przeznaczony zostanie na wsparcie naszej działalności w 2016 roku: akcje ekoedukacyjne, promocję ruchu rowerowego, walkę ze smogiem, ochronę istniejących zadrzewień oraz nowe nasadzenia. Na aukcji zamierzamy wystawić przedmioty (płyty, książki, sprzęty, dzieła sztuki, usługi, kupony rabatowe i wszelkie inne precjoza) otrzymane od naszych sympatyków i darczyńców.

Każda rzecz przekazana na omawiany cel zostanie opisana i wystawiona na sprzedaż, sprawiając radość kupującemu oraz nam wszystkim, którzy skorzystają na poprawie jakości życia w mieście, dzięki drzewom, czystszemu powietrzu i odpowiedzialnym, proekologicznym postawom jego mieszkańców!

►►► Dlaczego prosimy o pomoc? ◄◄◄

Aby działać jeszcze prężniej oraz docierać do coraz większego grona tych, którym harmonijny rozwój w zgodzie z naturą leży naprawdę na sercu, potrzebujemy środków finansowych, ponieważ nie wszystkie realizowane przez nas działania jesteśmy w stanie opłacić z otrzymywanych dotacji. Dodatkowe środki zwiększą naszą niezależność i skuteczność: za otrzymane pieniądze posadzimy i ochronimy we Wrocławiu jeszcze więcej drzew oraz przeprowadzimy dodatkowe zajęcia edukacyjne dla dzieci, młodzieży, rodzin i seniorów.

Jeśli chciałbyś / chciałabyś przekazać swoją grafikę/zdjęcie/rzeźbę etc. na potrzeby naszej aukcji, napisz lub zadzwoń do nas. Możesz nas także odwiedzić w naszej siedzibie, czyli w EkoCentrum Wrocław.

Fundacja EkoRozwoju / EkoCentrum Wrocław    
ul.św.Wincentego 25 A,C
tel/fax: 71-343-60-35
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Koordynatorki wydarzenia:
Katarzyna Zaremba
Monika Onyszkiewicz

►►► Dlaczego warto nas wesprzeć? ◄◄◄

Jesteśmy znani z działań na rzecz lokalnych społeczności i przyrody, której jesteśmy częścią. We Wrocławiu można o nas usłyszeć dzięki organizowanym od ponad 15 lat EkoJarmarkom (Jarmarki Ekologiczne), zajęciom edukacyjnym w EkoCentrum Wrocław, działaniom na rzecz walki ze smogiem, promocji ruchu rowerowego (Rowerowy Wrocław) i ochrony drzew (Drogi dla Natury).

W skali ogólnopolskiej możemy się pochwalić modelowym i kompleksowym programem na rzecz ochrony przydrożnych alej i zagrożonych gatunków zwierząt, poczynając od kury zielononóżki, przez piękne motyle, takie jak niepylak apollo czy przeplatka maturna, a na chrząszczu zwanym pachnicą dębową kończąc. Choć zdarza się nam tonąć w segregatorach, papierach i tabelkach, nigdy nie przesłania to naszej prawdziwej natury: wierzymy w to, co robimy i robimy to naprawdę z pasją!

►►► Imprezy towarzyszące ◄◄◄

Wieczorna Aukcja Dla Drzew, organizowana w ramach świątecznej Nocy Nadodrza będzie kulminacją dnia pełnego atrakcji: warsztatów, koncertów i smakołyków. Już wkrótce na stronie wydarzenia pojawią się kolejne informacje na temat szczegółowego programu. Dołączcie do grona zaproszonych i śledźcie uważnie nasze poczynania na fejsbuku :)

Czytany 4782 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 luty 2016 13:31

info sponor eu