• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4
  • slide5
  • slide6
  • slide7
niedziela, 26 kwiecień 2015 15:52

Akcja Zaadoptuj budkę

Cannot find wydarzenia/20150427_zaadoptuj_budke folder inside /home/users/eko/eko_ec2/site/ekocentrum2.org/public_html/images/wydarzenia/20150427_zaadoptuj_budke/ folder.
Admiror Gallery: 4.5.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:5.4.35

Zapraszamy wszystkich chętnych do przyjęcia pod swoją opiekę budki dla ptaków w ramach pilotażowej we Wrocławiu akcji „Zaadoptuj budkę”. Budkę zawiesić będzie można w najbliższej okolicy i cieszyć się sąsiedztwem tych ptaków, które wybiorą ją za swój dom np. mazurków, wróbli czy różnych gatunków sikor np.modraszek.

 

Budki są zmontowane oraz pięknie pomalowane przez pracowników Credit Suisse w ramach akcji wolontariackiej. Akcja jest zapowiedzią różnych działań na rzecz ptaków, które Fundacja EkoRozwoju będzie realizować w najbliższej przyszłości.

Kto może zaadoptować budkę?

Odpowiedź jest prosta – każdy! Pamiętać należy jedynie o tym, że biorąc pod swoje skrzydła budkę jednocześnie deklarujemy, że powiesimy ją w bezpiecznym miejscu i będziemy o nią dbać. Każda osoba może zaadoptować tylko jedną budkę.

Co zrobić, żeby zaadoptować budkę?

Rozejrzyjcie się po swojej najbliższej okolicy i wybierzcie miejsce na budkę. Powinno być zaciszne i bezpieczne. Zróbcie zdjęcie wybranej lokalizacji, wypełnijcie krótki formularz zgłoszeniowy i prześlijcie go (wraz ze zdjęciem) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub dostarczcie do EkoCentrum.

Na zgłoszenia czekamy do 10 maja 2015. O wyborze szczęśliwców, do których trafi budka zadecyduje komisja złożona z współpracowników Fundacji EkoRozwoju. Weźmiemy pod uwagę głównie wybraną lokalizację, a także deklarację dbania o budkę.

Co się stanie jak już zaadoptowałem budkę?
Osoby, którym przyznana zostanie opieka otrzymają budkę wraz z krótką instrukcją obsługi, a także Certyfikat Opiekuna Budki. Wszyscy poproszeni zostaną także o podpisanie deklaracji opieki nad budką, przesłania zdjęcia już zamontowanego ptasiego domu oraz podania lokalizacji.
Lokalizacja budki zostanie oznaczona na mapie google i opublikowana na stronie www.ekocentrum.pl.

Wszystkich chętnych do zwiększenia swojej wiedzy o ptakach zapraszamy na stronę www.ptaki.info – bogatego katalogu informacji o różnych gatunkach ptaków.

FORMULARZ DO POBRANIA

Organizator akcji:
Fundacja EkoRozwoju
ul. św. Wincentego 25 A,C
50 – 252 Wrocław
www.ekocentrum.org.pl
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Czytany 4586 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 28 czerwiec 2015 15:59

info sponor eu